oryginalność
nowoczesność
harmonia
relaks
przytulność
radość
akcent
indywidualizm
urozmaicenie
piękno
pomysłowość

o mnie

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu o specjalizacji Kształtowanie Terenów Zieleni oraz Studium Podyplomowego Ochrony i Konserwacji Zabytkowych Założeń Ogrodowych SGGW
w Warszawie. Po studiach odbyła specjalistyczną praktykę w Biurze Architektury Krajobrazu w Monachium (Niemcy).


Projektowaniem ogrodów zajmuję się od 1986 r., współpracując z biurami architektonicznymi w Poznaniu. W tym czasie zaprojektowałam ponad 200 ogrodów, terenów zielonych i parków. Zajmuję się projektowaniem już w drugim pokoleniu, kontynuując bogate tradycje rodzinne w tym zawodzie.

Polecam swoje usługi w zakresie: projektowania, wykonywania ogrodów przydomowych, rezydencjonalnych, zieleni osiedlowej, zieleni przy obiektach biurowych, ogrodów na dachach, parków, zieleńców, placów zabaw, terenów przy szkołach i przedszkolach, ogródków kawiarnianych, roślinności we wnętrzach i ogrodów zimowych.

Ponadto zajmuję się modernizacją już istniejących ogrodów i adaptacją historycznych obiektów parkowych jak również wykonuję inwentaryzację zieleni i projekty gospodarki drzewostanem.

Projektuję indywidualne ogrody wynikające z charakteru architektury budynków, otoczenia oraz potrzeb i upodobań inwestorów oraz współpracuję przy ich realizacji z profesjonalnymi firmami wykonawczymi.

Moją inspiracją jest pasja i miłość do tworzenia niepowtarzalnych ogrodów oraz możliwość realizowania się w tej dziedzinie.

Zapraszam do wspólnej pasji tworzenia zielonego świata

podpis